4th Summer Fresa Dance Festival 2013

leták_A5_front_Jahoda_02a

Drazí přátelé,

rádi bychom vás pozvali na již 4. ročník Summer Fresa Dance Festivalu 2013, který se uskuteční v termínu 4. 7.-8. 7. 2013, a to opět v prosluněném okolí Orlické přehrady – obec Solenice.

Pod vedením zkušených lektorů se můžete zúčastnit tanečních workshopů jak pro začátečníky i úplné nováčky, tak i pro ostřílené tanečníky. Z tanečních stylů se těšte nejen na salsu, bachatu, mambo, cha-chu, kizombu, zouk, lambadu a west coast swing, ale čeká vás mnohem a mnohem víc!

My na vás chystáme na festivalu workshopy zouku pro začátečníky (čtvrtek) a west coast swingu (pátek a sobota). Také se můžete těšit na novou show!

Připravte se na nekončící zábavu, více než 35 workshopů s mezinárodními lektory, 4 taneční párty, taneční vystoupení, spoustu soutěží a doprovodného programu, ale i na taneční parket přímo u bazénu, k tomu stylové koktejly, relax a nečekaná překvapení! :-)

Přidejte se na naší facebookovou skupinu Summer Fresa Dance Festival, nebo událost Fresa Dance Festival 2013.  Více na webu www.fresadancefestival.com.

Moc se na vás těšíme,
Jahoda & Fresa team

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.