Nabízíme

 • Pravidelné kurzy
  Učíme pravidelné kurzy brazilského zouku všech úrovní. Kurzy probíhají obvykle jednou týdně po 60 nebo 90 min a jsou nejlepší cestou, jak si jednotlivé klubové tance osvojit a nezapomenout. Aktuální nabídku najdete na stránce Kurzy.
 • Workshopy
  Pořádáme intenzivní, nejčastěji víkendové lekce tance, a to buď v Praze organizované přímo námi, nebo na tanečních akcích nebo festivalech. Workshopy obvykle zaberou 3-4 hod za den a co se týče výuky jsou intenzivnější – snaha naučit hodně v krátkém čase. Více informací na stránce Workshopy.
 • Individuální lekce
  Nabízíme individuální lekce zouku, salsy, bachaty atd. pro jednu osobu nebo pro pár, po domluvě možné i pro menší skupinu. Díky individuální práci s lektorem je možné se zaměřit na konkrétní detaily, což vede k nejrychlejšímu posunu a odstranění konkrétních chybek v tanci. Pro další informace a ceny nám napište.
 • Vystoupení a animace
  Učastníme se různých kulturních akcí, kde nabízíme choreografie nebo improvizace zouku a salsy, miniškoličky, animace (tanec se zapojením publika) a všechny související aktivity. Rozsah a cena záleží na konkrétní domluvě, proto nás kontaktujte.
 • DJing (salsa, zouk, WCS)
  Nabízíme hudební produkci salsy, zouku a west coast swingu na akcích. Zdeněk Kabát má zkušenosti z řady tanečních party a akcí, např. Summer Fresa Dance Festival, Prague Zouk Marathon, mezinárodní kongres WestZoukTIME! (Brno), Salsa & Zouk Night (Palác Illusion 2011), La Republica, Music City, La Cubanita, Solidní jistota, Prague Dance Centre, Gourmandise Lausanne atd.

Komentáře jsou uzavřeny.