Řekli o nás

Vaše hodiny zouku jsou skvělé. Účastníkům kurzu se plně věnujete a přenášíte na ně skvělou náladu a přátelskou atmosféru. Hodiny tance by neměli být jen o tom, aby lektoři ukázali své dovednosti a zvedli si tím sebevědomí, ale aby alespoň část svých dovedností s radostí a přátelským přístupem předali svým žákům. Aby všichni měli dobrý pocit z hodiny – z pohybů těla, z přátelské atmosféry a odcházeli domů s úsměvem na tváři (a né s pocitem jaká jsou dřeva :-)). A to myslím vaše hodiny splňují.

Veronika

 

Jedním slovem/popisem 1* jste skvělí instruktoři, profesionální přístup se cení vždy.
Mé zkušenosti jsou jak z kurzů, tak i z individuálních hodin i z worskhopu s vámi a vždy jsem si hodně odnesla, mohu srovnat i jiné instruktory a u vás se mi líbilo nejvíc. Děkuji za vše.

Zuzka

 

Vaše zoukové kurzy byly jedny z nejlepších, co jsem zažil, a dal bych je za příklad jiným kantorům. Mám pocit, že jsem vždycky všechno pochopil. Na začátku hodiny jste ukázali, co se bude dělat, a fakt jsme to vždycky nějak dali. Určitě mi vyhovoval váš technický styl výkladu a vysvětlování věcí. Kurzy byly hodně intenzivní – naučili jsme se hodně věcí v relativně krátkém čase.

Jarda

 

S Anet jste fajn lidi, pěkně se k sobě hodíte, co se zouku týče :-) Na kurzech byla vždy dobrá atmosféra, díky vám, ale i díky lidem, ty taky dělají hodně! S výběrem hudby jsem byla max spokojená! Moje začátky zouku byly tedy díky Vašim kurzům supééééééér :-)

Katka

 

K těmto lektorům jsem chodila na pár intenzivních kurzů. Vždy byly bohaté na figury, ale zároveň vyvážené dle potřeby účastníků. Zdeněk hodně dbá na kroky a správnou techniku provedení a to jak u pánů, tak i u dam :-) Anet je zkušená tanečnice, které to při zouku neuvěřitelně sluší a tak nějak prostě přirozeně ví, jak na to :-) Oba pojímají tanec tak nějak komplexně, takže hodina není jen o probírané figuře, ale také o dobrých „vychytávkách“ do zouku jako takového. Celkově jsem si hodiny vždy užila, o zábavu a legrácky nebyla nouze a zároveň jsem se mnoho naučila…

Martina

Komentáře jsou uzavřeny.